Perspektywy Women in Tech Summit 2022
Izabela Gęsicka

Izabela Gęsicka

Director, Established Products& Support, R&D Tech at GSK

Mentor

Do świata IT wkroczyłam blisko 17 lat temu, prosto ze świata filmoznawstwa, więc wszystkiego co wiem o Tech nauczyłam się w GSK. Od samego początku byłam zaangażowana w zarządzanie projektami, procesami i kontraktami. W mojej karierze zarządzałam też wsparciem krytycznych biznesowych aplikacji i globalnych usług (m.in.. Dla Outlooka i Teamsa). Oprócz zarządzania serwisami moją wielką pasją jest zarządzanie zespołem- najpierw lokalnym, obecnie globalnym, rozsianym po całym świecie, w tym również strategicznymi partnerami.

Przez te 17 lat musiałam też nauczyć się poruszać w tym zdominowanym przez mężczyzn świecie i do dziś temat inclusion& diversity jest bliski memu sercu. Jestem aktywną członkinią grupy WLI (Women's Leadership Initiative- wewnętrzna grupa ERG w GSK) i guildii Agile'owej. Pierwsza skupia się na rozwoju pracowników, druga na promowaniu Agile'owej kultury pracy i usprawnianiu procesów.

W pracy najbardziej inspirują mnie ludzie, to od nich czerpię pomysły i energię do nieustannego rozwoju i usprawniania sposobu, w jaki pracujemy. Interesuję się psychologią i cały czas staram się rozwijać moje umiejętności leaderskie, żeby jak najlepiej wspierać mój zespół i ludzi, z którymi pracuję.

Prywatnie lubię być w ruchu, uwielbiam podróże i wszelkiego rodzaju sporty, którymi to pasjami od 11 lat staram się też zarazić moją córkę.